وبلاگ

صادرات سیمان پیشگامان

سیمان

سیمان از یک لغت لاتین به نام (cement) گرفته شده است و ماده ای است که دارای خاصیت چسبانندگی مواد را به یکدیگر داشته و در حقیقت واسطه چسباندن است.

در صنایع ساختمانی سیمان به ماده ای گفته می شود که برای چسباندن مصالح مختلف به یکدیگر از قبیل سنگ و شن، ماسه آجر و غیره به کار می رود و ترکیبات اصلی این سیمان از موادآهکی می باشد.

سیمانهای آهکی معمولا از ترکیبات سیلیکاتها و آلومیناتهای آهک تشکیل شده اند که هم به صورت طبیعی یافت می شوند و هم قابل تولید در کارخانجات سیمان سازی هستند.به لحاظ شباهت ظاهری و کیفیت بتن های تولید شده از سیمانهای اولیه به سنگهای ناحیه پرتلند در دورست انگلیس،سیمان به نام سیمان پرتلند معروف شد و تا به امروز برای سیمانهایی که از مخلوط نمودن و حرارت دادن مواد آهکی و رسی و مواد حاوی سیلیس، آلومینا و اکسید آهن و تولید کلینکر و نهایتا آسیاب نمودن کلینکر به دست می آید،استفاده میشود.

اصولا سیمان با آسیاب نمودن مواد خام از قبیل:سنگ و آهک و آلومینا و سیلیسی که به صورت خاک رس و یا سنگهای رسی وجود دارد و مخلوط نمودن آنها با نسبت های معین و با حرارت دادن در کوره های دوار تا حدود 1400درجه سانتی گراد بدست می آید. در این مرحله مواد در کوره تبدیل به گلوله های تقریبا سیاه رنگی می شوند که کلینکر نامیده می شود.

صادرات سیمان پیشگامان

شرکت پیشگامان شرق از جمله تولید کنندگان انواع سیمان و صادر کننده آن به کشورهای مختلف همچون عراق می باشد.
قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات شرکت پیشگامان باعث می شود بتواند صادرات سیمان پیشگامان شرق را با قیمت مناسب به دست خریداران خود برساند.

اگر بخواهید اقدام به صادرات کالا به کشورهای مختلف نمایید باید چند فاکتور را مد نظر قرار دهید.

فاکتورهای مهم جهت انتخاب کالای صادراتی
کیفیت کالا
قیمت خرید
هزینه حمل و باربری

برای خرید سیمان پیشگامان تماس بگیرید.  09121078038

در ارتباط باشید