وبلاگ

تقریبا می توان گفت پوکه قروه اولین پوکه ایران است وزن مخصوص حدود ۵۵۰کیلو گرم بر متر مکعب است رنگ ان قهوه ای .مشکی وسبز در دانه بندی عدسی .نخودی . بادامی و گردویی تولید می گردد .

استخراج آن از دامنه های کوه های قروه در اطراف رشته کوه زاکرس می باشد و یکی از بهترین و سبکترین پوکه های سطح کشور میباشد زیرا از لحاظ وزن از تمام پوکه های معدنی دیگر سبکتر است . پوکه معدنی احمد اباد در بین پوکه های قروه از بقیه سبکتر و گرانتر میباشد.

پوکه های معدنی عمدتا به دو صورت وجود دارند: پوكه معدنی اسكوریا(پوکه قروه) و پومیس(پوکه تبریز).

پوكه قروه به رنگ خاكستری تیره متمایل به قهوه ای بوده كه ظاهری شبیه به سنگ پا دارد
پوكه تبریز به رنگ سفید متمایل به كرم میباشد. این سنگها، از متداولترین نوع پوكه های معدنی می باشند.

شرکت پیشگامان شرق از جمله شرکتهایی است که شما می توانید برای خرید پوکه قروه با این شرکت در تماس باشید.

پوکه معدنی قروه به طور شدید به آبشوئی تبدیل می شوند. اسکوریا یک گدازه بسیار حریصانه با حشرات بسیار کوچک (۱mm) است. شما می توانید اسکوریا یا پوکه معدنی قروه را در شهرستان قروه کردستان پیدا کنید: انواع قرمز اسکوریا (همچنین در سیاه و سفید) معمولا به عنوان سنگریزه محوطه سازی در Taco Bell استفاده می گردد.

مشخصات کلیدی پوکه قروه بسیار سبک و با دوام  (دارای وزن حجمی حدودآ ۵۰۰ الی ۷۰۰ کیلو گرم برمتر مکعب) عایق  حرارتی  و برودتی  (نقطه ذوب ۱۳۴۲ درجه و تا ۷۶۰- درجه مقاوم است) .
عایق صوتی ضد حشرات و موریانه قیمت ارزان و مناسب نسبت به موارد مشابه مقاوم در برابر انقباض و انبساط ازمهمترین ویژگی این محصول در ترکیب با سیمان دارای قابلیت بالای نگهداری آب می باشد که موجب مقاومت بتن ساخته شده میشود.

پوکه معدنی قروه در حال حاضر یکی از مواد معدنی مهمی است که جایگزین شن و ماسه در استخرهای تصفیه فاضلاب ها و پس آبهای سنگین شده است .
پوکه معدنی در تصفیه خانه ها . آب با کیفیت مطلوب تر که در استحصال مجدد آن بدست می دهد و همچنین مدت زمان بهره برداری از پوکه معدنی قروه نسبت به شن و ماسه سه برابر بیشتر است . ضمنا با توجه به سبکی وزن پوکه معدنی تخلیه استخرهای تصفیه ساده تر میباشد .

پوکه معدنی از حفرات میکروسکوپی تشکیل شده است که از نظر شیمیایی خنثی و در برابر حمله موریانه و جانوران موذی مقاوم است . علاوه بر این با توجه به خواص های پوکه معدنی از آن یک عایق و مصالح ساختمانی سبک ساخته شده است ( ملات و گچ . عایق کاری زیر سقف . پوشش دودکش . آجر نسوز . عایق کردن لوله و... ) کاربرد بیشتر محصولات پوکه معدنی ( پومیس و اسکوریا ) در سقف ها . دیوارها . پشت بام ها . کف ساختمانها . پی ساختمانها . نمای ساختمان . و اصلی ترین کاربرد پوکه معدنی در ساختمان سازی مربوط به قطعات پیش ساخته میباشد .

برای خرید پوکه معدنی با ما در تماس باشید.

09121078038 - 02122382646

در ارتباط باشید