وبلاگ

فروش پوکه قروه

پوکه معدنی قروه حاصل مواد مذاب آتشفشان می باشد که پس از رسیدن به سطح زمین سرد می شود و به صورت دانه های ریز و درشت متخلخل تشکیل می گردد و اصطلاح علمی آن اسکوریا یا پومیس یا همان سنگ پا میباشد. 

شرکت پیشگامان شرق در زمینه ی فروش پوکه قروه فعالیت می کند.

پوکه معدنی قروه دارای وزن حجمی میانگین 6/. شش دهم میباشد هر متر مکعب 600 کیلوگرم.
با توجه به اینکه حدود 15 معدن فعال میباشد این وزن در معادن متفاوت میباشد و دارای رگه های سبکتر و سنگینتر می باشند.
پوکه ها, سنگدانه های سبک طبیعی یا فرآوری شده ای هستند که به دلیل تخلخل بالا دارای وزن مخصوص بسیار کم و استحکام بسیار بالا می باشد. و بیشترین کاربرد آن جهت سبکسازی است .و دارای وزن حجمی سبک و سنگین میباشند و با توجه به رگه رگه بودن معادن هر معدن هم به صورت تقریبی در هر متر 100 کیلو نوسان دارد.

برای خرید پوکه قروه با پیشگامان شرق در تماس باشید.

02122382646

انواع پوکه معدنی قروه:

پوکه بادامی
پوکه معدنی بادامی یکی از محصولات سرند شرکت پوکه معدنی قروه است.
وزن حجمی پوکه معدنی بادامی 650 کیلوگرم درهر متر مکعب میباشد.و رنگ های مختلفی دارد. جنس این نوع پوکه معدنی بادامی بخاطر سبکی این نوع پوکه معدنی می باشد.

پوکه نخودی
پوکه معدنی (نخودی ) درجه یک اکثرا از معادن پوکه معدنی احمد اباد قروه استخراج می گردد که وزن حجمی این پوکه 600 تا 650 کیلو گرم در هر متر مکعب می باشد .و اکثرا به رنگ مشکی و گاهی اوقات به رنگ قهوه ای می باشد. جنس خوب این پوکه معدنی بخاطر سبکی پوکه نخودی در هر متر مکعب می باشد .

پوکه معدنی عدسی
پوکه معدنی عدسی قروه یکی دیگه از محصولات معدن پوکه می باشد و اکثرا به رنگ مشکی یا قهوه ای است. وزن پوکه معدنی عدسی حدودا 750 کیلو گرم در هر متر مکعب می باشد. و سایز پوکه معدنی عدسی از پوکه نخودی ریز تر هستش.

فروش پوکه قروه در پیشگامان شرق با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می گردد.

در ارتباط باشید